ULKS Gołąbek - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Grodzisk Krzymosze - Świt Barcząca
  • Miedzanka Miedzna - ULKS Gołąbek 1:0
  • Kolektyw Oleśnica - Jastrząb Żeliszew
  • Watra Mrozy - Zorza Sterdyń
  • Nojszewianka Dobre - Wicher Sadowne 4:1
  • Sęp Żelechów - Tęcza Korczew
  • LKS Ostrówek - Błękitni Stoczek Węgrowski

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. karolal 36
2. Adi 30
3. SEBEK 6
4. CzArEK... 4
5. Malin1990 2
6. karolgus 0

Zapowiedź 4 kolejki

• autor: Adi, 2016-09-10 12:53

Czas na 4 kolejkę siedleckiej A-klasy, która odbędzie się w dniach 10-11 września. Przedstawiamy państwu krótkie zapowiedzi poszczególnych meczów, a także nasze typy. W każdej kolejce wybierzemy według nas 'Hit Kolejki'. Zachęcamy do oddawania własnych typów w naszej lidze typera.

Pamiętaj, że są to wyłącznie nasze typy i jest to tylko forma zabawy.

W sobotę odbędzie się 5 spotkań, natomiast w niedziele pozostałe 2. W poprzedniej kolejce padła najmniejsza ilość strzelonych bramek do tej pory - 18. Czy i w tej kolejce zostaną pobite i ustanowione nowe rekordy?

Kolektyw Oleśnica vs Błękitni Stoczek Węgrowski

Godzina 14:00

Zapowiada nam się wyrównany pojedynek. Niepokonany do tej pory Kolektyw na własnym boisku podejmie Błękitnych, którzy na boisku w tym sezonie jeszcze nie przegrali, bowiem jedyna przegrana była walkowerem. W tamtym sezonie dwukrotnie wygrywali zawodnicy ze Stoczka, a w Oleśnicy padł wynik 4:1 dla gości. Wydaje się, że jednak tym razem, mecz będzie dużo bardziej wyrównany, bo Kolektyw wydaje się być w formie. Już w pierwszym meczu rozpoczynającym kolejkę, naszym zdaniem będą emocje, a najprawdopodobniejszy jest remis.

Miedzanka Miedzna vs Tęcza Korczew

Godzina 16:00

Jedyny zespół, który nie zdobył jeszcze punktów w tym sezonie kontra dobrze spisująca się Tęcza, która jeszcze nie odniosła żadnej porażki i jest ex aequo na pierwszym miejscu. Gospodarze muszą w końcu się zmobilizować i zdobywać punkty, bo taką postawą raz dwa wylądują klasę niżej. Naszym zdaniem w tym spotkaniu, Miedzanka zdobędzie w końcu upragnione punkty.

Watra Mrozy vs LKS Ostrówek

Godzina 16:00

Gospodarze jak do tej pory stracili najmniejszą liczbę bramek - 1. Natomiast zespół gości w początku sezonu lekko zawodzi. Zawodnicy z Ostrówka dobrze o tym wiedzą i z pewnością nie będą chcieli wyjechać bez żadnych punktów. Dobra obrona gospodarzy jak i walczące podejście gości sugeruje nam, że po raz kolejny możemy spodziewać się remisu.

Nojszewianka Dobre vs Sęp Żelechów

Godzina 16:00

Beniaminek, który zdobył swoje pierwsze punkty w ostatniej kolejce z zaskakującym Grodziskiem kontra spadkowicz z ligi okręgowej. Sęp po dobrym i wysokim starcie w pierwszej kolejce, zanotował dwa remisy z rzędy i z pewnością w tym spotkaniu będą chcieli zdobyć komplet punktów. Gospodarze będą musieli się namęczyć o jakiekolwiek punkty w tym meczu. Naszym faworytem są goście.

Nasz typ: 2

Świt Barcząca vs Wicher Sadowne

Godzina 17:00

Świt mało tego, że jest jedynym niepokonanym beniaminkiem, to w dodatku zajmuje on ex aequo pierwsze miejsce w tabeli. Wicher od 2 spotkań nie zdobył żadnych punktów, a w całkowitym rezultacie ma jedynie jedno oczko. To wszystko stawia ich w przedostatniej pozycji w tabeli. Wygląda na to, że gospodarze po raz kolejny będą próbowali zdobyć komplet punktów i nie zapowiada się na przełamanie gości.

ULKS Gołąbek vs Zorza Sterdyń

Godzina 15:00

Zespół gospodarzy słabo rozpoczął sezon, bo odnotował 2 porażki z rzędu. Jednak przełamanie w ostatniej kolejce, a do tego jak weźmiemy jeszcze bardzo dobre spotkanie pucharowe to możemy mięć nadzieję, że odzyskają oni swoją formę. Goście jak do tej pory zawodzą. Tylko 1 punkt na ich koncie, a w dodatku zdążyli już ustanowić niechlubny rekord, w postaci porażki 11:0. W tamtym sezonie dwukrotnie i bezapelacyjnie wygrywali gospodarze. W Gołąbku padł wynik aż 7:0. Zorza nie zachwyca to widać, jednak czy dla gospodarzy to tylko chwilowe przełamanie, czy może na dłuższą metę?

HIT Kolejki

Grodzisk Krzymosze vs Jastrząb Żeliszew

Niedziela, godzina 16:00

Nie bez powodu wybraliśmy ten mecz, obie drużyny grają otwarcie, a w dodatku gospodarze zaskakują nas jak narazie w każdej kolejce. W tej chwili zajmują zarówno 4 i 5 miejsce w tabeli. W poprzednim sezonie padł tutaj remis 3:3, a w Żeliszewie górą był Jastrząb, który triumfował 4:3. Jak widzimy wyniki były bardzo na styku i naszym zdaniem tym razem nie będzie inaczej. Spodziewamy się kilku bramek i wyrównanego, szybkiego pojedynku. Mimo wszystko, lekką przewagę dajemy gospodarzom.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Które miejsce zajmiemy w sezonie 2016/2017?

Miedzanka MiedznaULKS Gołąbek
Miedzanka Miedzna 1:0 ULKS Gołąbek
2016-10-08, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Błękitni Stoczek Węgrowski - Grodzisk Krzymosze
Tęcza Korczew - LKS Ostrówek