• autor: rudykot, 2014-05-26 22:45

25.05.14

Legion Grębków 1-0 ULKS Gołąbek

Kosyl- Gil, M. Olszewski (65` D. Wierzbicki), G. Olszewski (75` czerwień), Ciostek- Mazur, M. Wierzbicki, Kalenik, Kruszewski (75` Rusiniak)- Cabaj, Utnicki

Nie znaleźliśmy sposobu na Legion po raz drugi, przerwana passa meczy bez porażek na wyjeździe, mocno utrudniona przeprawa po awans. W tych 3 punktach można podsumować ostatnie nasze spotkanie w Grębkowie. Pierwsza połowa odbyła się w bardzo trudnych warunkach. Fatalne boisko, nierówne, twarde, bardzo małe utrudniające grę piłką do tego ogromny upał i godzina spotkania- 14.00. W tych warunkach lepiej odnajdowali się gospodarze. Mieli trochę więcej sytuacji strzeleckich, zwłaszcza przy wolnych fragmentach. Zdobyli nawet bramkę jednak ze spalonego:). Dobrą sytuację miał Utnicki jednak piłka skozłowała przed nim na nierównej murawie. W drugiej połowie po jednej z kontr piłkarze Legionu wychodzą na prowadzenie. Chwilę później kontuzje łapie Marcin Olszewski. My natomiast coraz mocniej atakujemy. NIestety po kilku dobrych sytuacjach nie udaje nam się zdobyć bramki. Na nieszczęście również czerwoną kartkę dostaje po faulu na wychodzącym na czystą pozycje napastniku Legionu- Grzegorz Olszewski. Mieliśmy kilka sytuacji jednak nie były one stu procentowe. Wynik końcowy- 1:0 dla gospodarzy. Podsumowuję jak we wstępie. Mecz się nie ułożył. Wiele czynników złożyło się na naszą porażkę. Jednym z głównych to po prostu to, że to Legion tego dnia był lepiej dysponowany na swoim boisku. Przed nami trudny wyjazd do Kosowa. Na szczęście w trudnych chwilach jesteśmy mocni. Pokazały to mecze z czołówką tabeli. Jak będzie za 2 tygodnie? Jeszcze może się wiele zdarzyć.