• autor: rudykot, 2014-05-17 11:08

18.05.14

ULKS Gołąbek 5-0 Olimpia Latowicz

Obłoza- Branica (75 Gil), G. Olszewski, M. Olszewski, Ławnik- Ciostek (70 Mazur), M. Wierzbicki, Kalenik (1), Kruszewski (2)(65 Wikiera)- Utnicki (1), Cabaj (1)(80 D. Wierzbicki)

Trochę długo trwało od niedzieli, ale liczyłem nie powiem, że na stronie Latowicz będzie relacja :) Ale wracając do niedzielnych wydarzeń. Przed meczem można było mieć obawę o formę zespołów. Olimpia przyjechała po 6 meczach bez porażki i 5 zwycięstwach. My nie mogliśmy za to "odczarować" boiska. Nie zawiedli za to kibice. Dawno nie widziana tak duża frekwencja co cieszy zainteresowaniem. Zapowiadało to na pewno emocjonujące spotkanie. I tak było. Pierwszą bramkę strzelił Mariusz Cabaj. Wrzutka na lewą stronę tam zawinął się z piłką (po błędzie obrońcy) i w sytuacji sam na sam strzela obok bramkarza. Druga bramka bardzo podobna. Kruszewski (mecz życia w Gołąbku :) znowu mija źle dysponowanego prawego obrońcę (zmiana w 30 minucie) i mocnym strzałem umieszcza piłkę w bramce. Trzeci gol w okolicach 35-40 minuty gdzie zza pola karnego celnie mierzy Kalenik i niespodziewanie prowadzimy aż 3:0. Do przerwy wynik się nie zmienia. Po przerwie strzelamy dwie podobne bramki pierwsza Cabaja, druga Utnickiego. Obie z kontr (chyba :). Podsumowując w naszej ekipie nie było tego dnia chyba żadnego błędu. Nikt nie zawiódł, świetnie zagrał cały zespół. Siła i zaangażowanie tego dnia pokazały, że stać nas na wiele. W zespole gości zabrakło jednego z ich kluczowych piłkarzy i indywidualne błędy sprawiły, że wynik był taki a nie inny. W najbliższej kolejce udamy się do Stawisk gdzie zagramy z Legionem. Mecz do łatwych na pewno nie będzie należał i wywiezienie 3 punktów nie będzie proste. Do tej pory udało się to tylko Kosovii i to przy wyniku 1:2. W spotkaniach sparingowych zespół Legionu nam "leżał" zobaczymy w najbliższą niedzielę czy będzie podobnie :)