• autor: rudykot, 2014-05-03 14:47

4.05.14

Laskar Laski- ULKS Gołąbek

Obłoza- Gil, G. Olszewski, Wikiera (65` Rusiniak), Ławnik (1)- Sulej (50` D. Wierzbicki), Kalenik, Cabaj (3), Wolski (75` Śliwka) - Kruszewski (1), Mazur (2)

Trochę późna relacja (kilka zdań) z powodu obowiązków i braku czasu. Na mecz udaliśmy się z dość dużym opóźnieniem. Zdążyliśmy jednak na 12 po 16 ubrani i gotowi :) Mecz na szczęście doszedł do skutku. Choć było blisko odgwizdania walkowera. Od początku mieliśmy dość sporo akcji. Jednak większość kończyła się przed ostatnim podaniem wykańczającym. Także to Laskar miał dwie stuprocentowe sytuacje w których górą wyszedł nasz bramkarz. Później worek się rozwiązał. Świetnie asystował Ławnik- 4 asysty w jednej połowie (jeśli się nie mylę :) Z rożnych dwie, podaniem i nawet z autu. Przy pierwszych dwóch bramkach świetnie znalazł się Mazur. Raz w zamieszaniu strzelił w światło bramki piła po drodze odbiła się jeszcze od obrońcy i wpadła za kołnierz bramkarzowi a drugi raz świetnie znalazł się przy rożnym i główką ładnie w powietrzu "skręcił się" i wpakował piłkę do bramki. Wszystkich bramek nie pamiętam :) Przed przerwą po błędzie obrony i nieupilnowaniu napastnika gości bramkę zdobył napastnik z Lasek. Na przerwę schodzimy przy stanie 1-4. Druga połowa to dość dobra gra naszych zawodników, którzy raz po raz atakowali przeciwnika. Warto odnotować bramkę wspomnianego wcześniej Ławnika z mhm.. 30 metrów? Później utrzymywaliśmy wynik chcąc strzelić kolejne bramki. Udało się jeszcze 2. Laskar próbował grać długą piłką jednak zatrzymywała się ona na naszych obrońcach. Podsumowując, niezły mecz z dużą ilością goli. Były szansę na podwyższenie rezultatu jednak za bardzo chyba tego chcieliśmy i dawało odwrotne skutki. Ciekawe również co przyniesie sobotni mecz w Sobolewie. Warto odnotować, że dobry debiut w naszym klubie zaliczył nasz były junior Konrad Śliwka, powodzenia w przyszłości!